Wsparcie


01 Wrz 2017
Uncategorised

Drodzy Państwo!


Z całą redakcją Grupy MULTImedia jesteśmy obecnie w trakcie dość żmudnego procesu zakładania Stowarzyszenia. Jak dotąd udało nam się uruchomić stronę internetową z kwartalnikiem online, zorganizować kilka ogólnopolskich wystaw, spotkań dyskusyjnych oraz przygotować konferencję. Pomimo najszczerszych chęci obawiamy się, że nie będziemy w stanie dalej, równie aktywnie, funkcjonować bez wsparcia finansowego.
W związku z powyższym, proponujemy wszystkim zainteresowanym i życzliwym naszej inicjatywie - ultramodne plecaczki Grupy MULTImedia (z tematami wszystkich aktualnych numerów, również z tematem czwartego numeru, którego premiera odbędzie się w grudniu 2017)

plecaczek
:-) :-) :-)

Ilość limitowana!!!
Uzyskane środki (sugerowany przelew w wysokości 25 zł /+przesyłka 8 zł) przeznaczymy w całości na dalsze działania, w tym na najistotniejszy z naszych celów, jakim jest skład i druk profesjonalnego rocznika MULTImedia. Oprócz tego, zachęcamy do nabycia zakładek z pracami naszych autorów oraz archiwalnych plakatów (sugerowany przelew to 5 zł).
Przelewy prosimy kierować na numer konta: 73 1240 2294 1111 0010 7452 2452. Tytuł przelewu usmierzanie.adres mailowy (na ten adres mailowy skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia danych wysyłki).

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie naszych działań.

Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja kwartalnika MULTImedia

/*script src="/templates/acerola/js/isotope.pkgd.min.js">